Nejnovější článek

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!!

Vážení rodiče žáků mateřské školy!

Kvůli přerušené výuce v mateřské školce, z důvodu pandemie koronaviru, vám budeme posílat přímo na Váš email nabídku jednotlivých činností a aktivit pro děti.

Aktivity budou různorodé (výtvarné, pracovní, rozumové...), ale i nápady z internetu jako např. písničky či pohádky.

Činnosti nejsou povinné, jenom u předškoláku prosíme o vypracování alespoň některých úkolů.

Zároveň vám pošleme činnosti s rozdílnou obtížností a záleží čistě na vás, co si vyberete.

Moc děkujeme, přejeme Vám klidné dny a hodně zdraví.

S pozdravem Vám i Vašim dětem Marie Plíhalová a Šárka Fafílková

Vážení rodiče,

s ohledem na rychlý vývoj událostí souvisejících se šířením nového typu  koronaviru - COVID -19 Vám sdělujeme, že s účinností od

16. 3. 2020 bude po dohodě se zřizovatelem uzavřena celá budova ZŠ Prosetín a MŠ Prosetín a všechna oddělení - základní škola, mateřská škola, školní družina i školní jídelna a to až do odvolání!!!

Prosím, sledujte vývoj událostí na webových stránkách školy v sekci aktuality, kde je také možné si stáhnout žádost o ošetřovné k vyplnění. Tyto žádosti budu potvrzovat v pondělí, 16. 3. 2020 v době od 8:00 do 12:00 v budově školy. V případě, že budete tuto žádost potřebovat a čas povrzování Vám nevyhovuje, kontaktujte mě, prosím, buď na mailu školy: zs.prosetin@seznam.cz nebo na telofonním čísle 734 630 450 kdykoliv a domluvíme se, jak bychom mohli Vaši situaci řešit.

Pro žáky ZŠ Prosetín budeme domácí přípravu zveřejňovat od pondělí 16. 3. 2020 v sekci kalendář a úkoly. Sledujte, prosím, web školy!

Děkuji za pochopení a trpělivost v tomto pro všechny nelehkém čase. Moc zdravím všechny žáky ZŠ Prosetín a MŠ Prosetín a doufám, že se brzy a hlavně zdraví opět uvidíme!

Mgr. Ilona Lukášková

ředitelka

ZŠ Prosetín a MŠ Prosetín

okr. Žďár nad Sázavou

Prosetín 70, 592 64

516 463 325

formulář žádosti o ošetřovné. Tiskopis vystavuje nikoli lékař, ale výhradně školské/dětské zařízení (škola) v případě jejich uzavření z nařízení příslušného orgánu z důvodu havárie, mimořádného opatření při epidemii nebo jiné nepředvídané události. Zaměstnanec tímto tiskopisem uplatňuje nárok na výplatu ošetřovného.

Žádost o ošetřovné podávají zaměstnanci u svého zaměstnavatele.