Třídíme odpad

I v tomto školním roce pokračujeme ve sběru druhotných surovin a sběrového papíru (i kartonu)

• hliníku
  • víček z PET lahví
  • papíru
  • drobného elektra
  • tonerů z tiskáren
  • baterií

Poslední tři položky se týkají projektu Recyklohraní, kde děti za sběr střádají body a  pak si vybírají z odměn (nap. stolní hry, míče apod.).

Chtěli bychom poprosit vás, kdo s námi sbíráte, o pečlivé třídění odpadu. Stává se, že v papíru bývají plasty, v PET víčkách vršky od piva a v hliníku  obaly od Chips.

(Pomůcka: V trojúhelníčku na obalu musí být Al, pokud si nejste jisti, pak hliníková folie po zmáčknutí zůstane deformovaná a plastová má snahu se narovnat.)

Děkujeme !

Recyklohraní

Hry, které můžete vidět na fotografii, získaly naše děti v programu Recyklohraní za nastřádané body. Tyto můžeme získávat jednak odevzdáváním použitých baterií a drobných elektropřístrojů a také plněním zadávaných úkolů .Více informací můžete získat na adrese www.recyklohrani.cz

recyklohraní