Rekonstrukce budovy školy- důležité informace pro rodiče

Vážení rodiče,

  zde je harmonogram na týden od 26. 9 do 30.9.2022:

Pondělí 26.9.

Dle pondělního rozvrhu: první hodina ČJ, potom odjezd na plaveckou výuku do Poličky.

Úterý 27.9.

Ředitelské volno. 

Středa 28.9. – Státní svátek

Čtvrtek 29.9. – pátek 30.9.

Ředitelské volno.

V době ředitelského volna budeme vyklízet budovu a přesouvat oddělení MŠ do OPS Prosetín a ZŠ do budovy kulturního domu v Brťoví. Veškeré informace o tom, jak se bude situace dále vyvíjet (např. změna autobusových linek aj.) Vám zašlu na mail a zároveň vždy dám na webové stránky školy, ve chvíli, kdy je budu mít relevantně potvrzené.Uvědomuji si, že situace není pro Vás a Vaše děti jednoduchá, ale věřme, že vše budeme s odstupem času moci hodnotit kladně. Vše, co bude v budově školy rekonstruováno, bude sloužit Vašim dětem a zpříjemní jim jejich pobyt v prosetínské škole a školce ještě více, než tomu bylo dosud. V případě dotazů mě, prosím, neváhejte zavolat na telefonní číslo: 734 630 450.

  Děkuji Vám za podporu a součinnost!

  za kolektiv pedagogických pracovníků

  Ilona Lukášková, ředitelka