Den otevřených dveří

Dne 27.9.2023 odpoledne se otevřely brány nové mateřské školy nejen rodičům, ale i široké veřejnosti. Děti z mateřské školy měly připravené pásmo na uspávání broučků a s básní i společným Španělským tancem vsedě pro všechny se přidali i žáci a žákyně 1. a 2. ročníku základní školy. Po oficiálním zahájení si mohli návštěvníci prohlédnout také fotky z průběhu stavby. Navíc děti z mateřské školy a paní kuchařka si pro návštěvníky připravily drobné občerstvení.

Celý Den otevřených dveří ale začal už hned ráno, novinkou, opravdovým otevřením dveří ZŠ a pozvánkou pro rodiče, prarodiče a všechny občany obce zúčastnit se prohlídky školy, být přítomni při vyučování a prohlédnout si výstavu fotografií dřívějších i historických ročníků školy a školní kroniky.

Po skončení odpolední oficiální části programu následovalo společné opékání párků na školní zahradě a neformální posezení.

Všem zúčastněným děkujeme za návštěvu a těšíme se na další společné akce. -PM-